Pomáhejme Ukrajině!

!!! Pomáháme Ukrajině!!! Můžete přispět i v Želivě!!!Město Humpolec organizuje humanitární sbírku určenou na pomoc obyvatelům Ukrajiny. Pokud se chcete přidat k pomoci, můžete uvedené věci ze seznamu přinést jednak na Městský úřad v Humpolci nebo na obecní úřad v Želivě a také do kláštera Želiv (recepce). Jsme domluveni s vedením kláštera, že vybranou pomoc společnými silami zabalíme a odvezeme na sběrná místa. Ve spolupráci s Potravinovou bankou Vysočiny budeme vybírat: pouze trvanlivé, energeticky výživné potraviny: konzervy, sušené kaše, sušené mléko, rýže, těstoviny, bulgur, čaj, káva, cukr, olej, med, cereální tyčinky, marmeláda. POZOR NEVYBÍRÁME BALENOU VODU! Hygienické potřeby: jednorázové pleny, ubrousky, tekutá mýdla, toaletní papír, dámské potřeby, zubní pasty a kartáčky, vatové tampony, přebalovací jednorázové podložky…Materiální pomoc: karimatky, spacáky, přikrývky, polštáře, deky, powerbanky, svítilny. Pozor!!! V současné době nevybíráme oblečení a plyšové hračky pro děti. Všem děkujeme za spolupráci a pomoc. V případě dotazů volejte 607 508 402. Souhrn možností jak lze pomoci, je uveden také na stránkách Kraje Vysočina.https://www.kr-vysocina.cz/souhrnn…/d-4112010/p1=116674