Noc kostelů

Želiv, opatský chrám Narození Panny Marie

Program Noci kostelů 28. května 2021

19:0020:00   Prohlídka opatského kostela pro děti
Děti se seznámí s prostorem a vybavením katolického chrámu. K čemu je oltář, k čemu kazatelna, zpovědnice, nebo kde se nachází loď kostela? A jak to vypadá v sakristii? Budou si moci vyzkoušet ministrantský oděv nebo sednout na opatské křeslo atd.
20:0021:00 Komentovaná prohlídka pro dospělé
Seznamte se s prostorem a vybavením Opatského kostela Narození Panny Marie v Želivě! K čemu je oltář? A k čemu kazatelna? A proč se v katolickém kostele nachází kadidlo? Co se nachází v sakristii? Navštivte nás!
21:0022:00 Komentovaná prohlídka pro dospělé
Seznamte se s prostorem a vybavením Opatského kostela Narození Panny Marie v Želivě! K čemu je oltář? A k čemu kazatelna? A proč se v katolickém kostele nachází kadidlo? Co se nachází v sakristii? Navštivte nás!
22:0023:00 Komentovaná prohlídka pro dospělé
Seznamte se s prostorem a vybavením Opatského kostela Narození Panny Marie v Želivě! K čemu je oltář? A k čemu kazatelna? A proč se v katolickém kostele nachází kadidlo? Co se nachází v sakristii? Navštivte nás!

Prosíme, dodžujte pandemická opatření: